5 majstrov Slovenska a titul v družstvách!!

Mladší žiaci obhájili titul majstrov Slovenska aj v gréckorímskom štýle!!

Chlapci Mestského zápasníckeho klubu Bánovce nad Bebravou dominovali na majstrovstvách Slovenska aj u mladších žiakov. Navyše v individuálnom hodnotení sme získali až 5 titulov. 

ZK Trhová Hradská zorganizovala majstrovskú súťaž v sobotu 19. októbra v Topoľníkoch. V štartovom poli medzi takmer 100 účastníkmi z 20 družstiev zo Slovenska si naša najpočetnejšia 10 členná výprava viedla na výbornú. Až piatim – Tomáš Melas, Tadeáš Trnovský, Eros Čelechovský, Matyáš Filo a Andreas Kern – si poradili so všetkými súpermi a zaslúžene sa tak stali majstrami Slovenska. Bodované umiestnenie (5. miesto) pridali ešte Alex Janeček a Michal Števica. V celkovom hodnotení družstiev si náš klub vybojoval v tomto roku už štvrtý titul majstrov Slovenska. 

Za týmito úspechmi je vidieť cieľavedomú prácu trénerov a samozrejme chlapcov, za čo im patrí obrovské poďakovanie. Ešte nikdy nebolo v Bánovciach v jednom roku toľko majstrovských titulov. Taktiež prvýkrát v histórii sa stalo, že zápasníci Bánoviec dominovali v družstvách v oboch štýloch u mladších ako aj u starších žiakov. 

Ešte raz veľké ĎAKUJEME všetkým, ktorí sa o to pričinili!!!

31 kg Tomáš Melas 1. miesto
44 kg Tadeáš Trnovský 1. miesto
  Alex Janeček 5. miesto
  Patrik Urbánek 9. miesto
48 kg Michal Števica 5. miesto
  Samuel Paraskov 7. miesto
52 kg Eros Čelechovský 1. miesto
57 kg Matyáš Filo 1. miesto
62 kg Denis Lastovica 9. miesto
68 kg Andreas Kern 1. miesto

Poradie družstiev:

1. MZK Bánovce nad Bebravou
2. ZK Trhová Hradská
3. TJ Dukla Trenčín